Східні страви – роли та суші – давним-давно завоювали весь світ. Та й чому дивуватися, якщо це смачно, незвичайно, передбачає велику різноманітність інгредієнтів, а отже, і варіацій самих страв? Незмінною залишається лише основа та, звичайно, спосіб приготування.

Східний менталітет відомий своїм потягом до мистецтва. Цю частину нашої планети населяють люди, які бачать у всьому творчість, і кулінарія не стала винятком. Так з’явилися арт-суші, тобто страви, стилізовані під квіти, тварини чи будь-які інші мотиви. Правильна естетична подача ролі або суші – це теж мистецтво.

Ресторанні страви

Майстри кулінарії – професійні кухарі, удосконалюють східні вишукування, вносять у них нотки креативу та надають особливого шарму. Внаслідок їхньої праці з’явилися незвичайні роли і не менш незвичайні суші. Всі роли від Ролл-Клаб відрізняє високу якість продуктів і відмінний смак, але якщо хочеться чогось незвичайного, має сенс звернути свій погляд саме на своєрідні варіації таких ласощів.

До речі, щоб влаштувати собі справді королівський обід чи вечерю, не обов’язково відвідувати заклад. Можна замовити суші в Харкові додому, офісу або туди, де ви знаходитесь. Якщо обідню перерву на роботі ви вирішили провести по-королівськи, або з’явився привід щось відсвяткувати, ідеальним рішенням стає адресне замовлення страв. Те саме можна сказати і про ситуацію, коли ви вирішили влаштувати собі гастрономічне свято будинку. Онлайн ресторан Roll-club має дуже зручну систему пошуку страв. Якісні фотографії та опис інгредієнтів кожного кулінарного вишукування дозволять підібрати те, що вам доведеться найбільше до душі, а заразом розпалить ваш апетит у процесі вибору.

Незвичайні види ролів та суші

Креативних, незвичайних, а іноді й трохи дивних, але вдалих рецептів суші з ролами існує чимало. Говорячи про ті, які варто спробувати, можна назвати кілька:

  • Хана-дзусі рол;
  • Кадзарі суші;
  • суші «Сонечко»;
  • суші «Акваріумні рибки»;
  • роли «Тюлені».

Роли під назвою Хана-дзусі стилізовані під квіти. Любителі таких мотивів гідно оцінять подібний шедевр кулінарної майстерності. Замовляючи їх, можна не думати про додаткову прикрасу святкового столу – це і їжа, і декор.

Кадзарі суші неодмінно приведуть у захват любителів морської тематики – адже вони зображують не кого-небудь, а справжніх крабів. Інгредієнти цієї страви викладаються у певній послідовності, завдяки чому виходить такий цікавий ефект.

Назва суші «Сонечко» говорить сама за себе. Вони схожі на веселих, сонячних жучків і тому здатні стати “родзинкою” будь-якого столу. Така краса виходить умілим використанням суміші червоної ікри з рисом. Елементи чорного кольору утворюються з листя норії.

“Акваріумні рибки” – це креативний варіант суші. Звичайно, при їх виготовленні жоден мешканець декоративного акваріума не постраждав. Ця страва готується з традиційних компонентів. Особливість форми та зовнішня схожість з рибками – це вміла стилізація. Тіло жителя морів чи океанів формується з м’яса кальмара, а плями та декор виконуються із дрібно нарізаної начинки.

Роли «Тюлені» є шедевром кулінарного мистецтва, оскільки тут йде в хід багато різних інгредієнтів, які необхідно викладати в особливій послідовності. Малюнок тюленя – результат копіткої, тонкої праці з рисом та листком водорості норії, отже кухар має бути ще й художником.

Ці та багато інших варіацій ролів і суші не просто виглядають красиво, але й мають відмінний смак. З ними трапеза перетворюється на естетичне та гастрономічне задоволення.

Залишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *