Працюємо на доставку та самовивіз 💙💛

  • оплатити замовлення можна на сайті або готівкою при отриманні
  • мінімальне замовлення для доставки – 250 грн, при замовленні на суму менше 250 грн – тільки самовивіз
  • вартість доставки 50 грн
  • тимчасово не доставляємо в Рогань, Котляри, Мовчани, Безлюдівка, Докучаєво, Солоницівка, Покотилівка, Аеропорт, Лісне, Черкаська Лозова, Флоріанка, Родичі, Мала Данилівка, Лоск, Циркуни
  • самовивіз безкоштовно за адресами:

Самовивіз

Ресторан та онлайн доставка суші в Харкові Roll Club, європейської, американської та японської кухні, працює, щоб замовлення їжі додому було зручним, а її смак – ресторанним. Для цього проводиться ретельний контроль приготованих страв та правильність їх транспортування.

Привітні оператори нашого кол-центру дадуть відповідь на всі Ваші запитання. Вони ж повідомлять час доставки при прийомі заявки за телефоном.

Щодо комплектації замовлень – до Японського меню додаються все необхідне: набір з імбиру, васабі та соєвого соусу, власноруч приготовленого нашими кухарями, і все це абсолютно безкоштовно.

Якщо Ви дуже любите соєвий соус та гостроту васабі, або вважаєте, що імбиру багато не буває, Ви завжди можете замовити додаткову порцію у розділі Соуси.

Свіжоприготовлені роли, суші, піца або будь-яка інша страва з меню ми доставляємо по всьому Харкову. Замовляйте їжу на роботу в офіс, додому, для вечірки, і проводьте час з друзями, насолоджуючись нереально смачними стравами