М’ясо – це обов’язковий продукт, необхідний здоров’ю кожної людини. Воно не тільки чудово втамовує голод і має винятковий смак, але важливо ще й тому, що в ньому містяться незамінні для організму людини елементи. Саме тому на м’ясних інгредієнтах засновано багато страв, і особливо це стосується піци. Адже це сьогодні піца готується з різноманітними начинками, наприклад морепродуктами або овочами, але перший її варіант, винайдений у древньому Римі, був заснований виключно на м’ясі. Про популярні начинки для піци читайте у нашому Блозі. Тому піца з м’ясом і є найпоширенішою і одним із найсмачніших різновидів цієї страви. Однак, незважаючи на наявність багатьох профільних закладів, далеко не всі вони пропонують по-справжньому якісну і правильно приготовлену піцу з м’ясною начинкою. Щоб піца мала винятковий смак, важливо не лише грамотно підібрати м’ясо, а й правильно обробити, замаринувати та приготувати його. Щоб спробувати справжню оригінальну м’ясну піцу, потрібно звертатися тільки до професійних ресторанів, таких як Ролл-Клаб. Адже наші кухарі не лише досконало володіють майстерністю приготування цієї страви, а й пропонують абсолютно всі існуючі сьогодні м’ясні начинки для піци.

Буженина, бекон, салямі, курка – яке ще м’ясо ми додаємо до нашої піци?

Перша у світі піца готувалася у Стародавньому Римі з урахуванням копченої яловичини – далекого родича сучасної буженини. Також до її складу входили невигадливі овочі, а вкладалося все це на грубий товстий коржик. Сьогодні рецептура приготування цієї страви передбачає використання виключно тонкого ніжного тіста, яке не перебиває смак основних інгредієнтів. Це стосується і м’яса – нашвидкуруч закопчена яловичина замінена безліччю різновидів делікатесних м’ясних начинок, що мають найтонші смакові якості.

Виняткова запечена буженина, пікантна салямі, ніжне куряче філе – це далеко не повний перелік м’ясних делікатесів, які пропонує наш ресторан як основна складова для м’ясної піци. У нашому меню ви знайдете й інші неповторні начинки, які ідеально поєднуються як з овочами, так і екзотичними фруктами. Наприклад, з ананасом у популярній Гавайській піці. Серед представлених видів кожен підбере свій неповторний ідеальний варіант:

  • Мисливська піца включає соковиті копчені ковбаски;
  • Українська готується на основі ситного свинячого бекону;
  • Чотири сезони ідеально поєднує бекон та різноманітні морепродукти;
  • Гавайська піца – справжня екзотична страва з шинкою, ананасом та знаменитою моцарелою;
  • У нашу піцу Палермо входить не тільки стандартне куряче філе, як в інших закладах, а й інше, закопчене куряче м’ясо.

За бажання набір інгредієнтів, а також їх кількість, ви можете вибирати самостійно, формуючи свою персональну страву. Всі замовлення ми обробляємо в найкоротші терміни, а доставка м’ясної піци здійснюється так швидко, що ви отримуєте її виключно гарячому вигляді.

Залишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *