Традиції італійської кухні відомі усьому світу і в сучасності національні страви цієї країни доступні для кожного гурмана. Наприклад, замовити пасту в Харкові може будь-хто, та найкращі ціни на пасту пропонує суші-бар Roll Club. У меню представлені різні види цієї італійської страви, тому можна зробити замовлення для великої компанії, і при цьому кожен задовольнить свої особисті вподобання. Незважаючи на простоту страви, приготувати пасту відповідно до всіх класичних канонів може тільки професійний кухар. Зважаючи на це, простіше замовити пасту додому, бо в такому разі їжа готується за класичними італійськими рецептами і максимально розкриває свій смак. У нашому меню представлені всі популярні пасти, смак, поживність та оригінальність яких нічим не відрізняється від приготовлених у самій Італії. Таким чином, не обов’язково їхати на Апеніни, щоб спробувати справжню пасту, адже за допомогою Roll Club її можна замовити в Харкові онлайн. Тож влаштувати справжню італійську вечерю або обід дуже просто.

Походження італійської пасти та причини її популярності

Про походження цієї страви досі точиться багато суперечок: одні кажуть, що її вигадали власне в Італії, інші, що рецепт привіз із Китаю знаменитий Марко Поло. Незалежно від того, де вперше почали вживати в їжу макаронні вироби з особливим соусом, саме з Апенін почалося їх поширення та популяризація у всьому світі. У наші дні класичний рецепт обов’язково містить такі інгредієнти:

  • вироби з тіста різної форми (макарони, локшина або інші види пасти)
  • соус (можуть використовуватися не тільки томати, а й найрізноманітниши овочі та м’ясо)
  • сир (частіше тверді сорти)
  • спеції

Пояснити любов до пасти досить просто – її ціна доступна, а заправку до неї можна зробити з різноманітних продуктів. При цьому смакові якості знаходяться на найвищому рівні, а калорійність залежить від конкретного рецепту. Саме завдяки універсальності та легкості приготування цей шедевр італійської кухні користується настільки великою популярністю у всьому світі.

Замовити пасту у Харкові за вигідною ціною

Суші-бар Roll Club пропонує всім охочим замовити пасту додому 24/7, при цьому ціни на все меню є найбільш доступними в місті. З пастою ще можна замовити супи або салати, що забезпечить повноцінний обід або вечерю. Завдяки нашій доставці кожен може скуштувати італійський шедевр, приготований майстрами. При цьому не доведеться витрачати час на готування, а просто насолодитися улюбленою стравою.